Czym zastąpić płytki w kuchni?

image

Standardowo w kuchniach stosuje się od wielu lat to samo rozwiązanie: płytki ceramiczne jak i płytki marmurowe, które są łatwe w utrzymaniu, estetyczne i dają duże możliwości aranżacyjne. Ale pomysły na wnętrza kuchenne są różne, dlatego też zamiast tradycyjnych rozwiązań możemy sięgać po nowe rozwiązania, warto sprawdzić w sklepie gdzie jest sprzedaż glazury i terakoty Warszawa.

Czym zatem je zastąpić? Niektórzy całkiem rezygnują z płytek, malując wszystkie ściany farbą – zazwyczaj zmywalną. Są jednak bardziej kreatywne sposoby na aranżacje – można jedną ze ścian wykończyć np. szkłem, co da ciekawy efekt „otwartej przestrzeni”. Jeszcze innym sposobem jest przyozdobienie jednej ze ścian np. metalem – to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które daje ciekawe efekty.

A inne sposoby na oryginalne aranżacje? Kamień lub beton – ciekawie, z pomysłem i nietuzinkowo. Takich pomysłów może być wiele, w zależności od tego, w jakim stylu chcemy urządzić naszą kuchnię i, oczywiście, jakim dysponujemy budżetem. Na szczęście przemysł wnętrzarski jest obecnie bardzo otwarty i daje nam ogromne możliwości.